ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta
CS

Počítačová učebna

Vítejte v naší moderní počítačové učebně, kde inovace formuje budoucnost vzdělání. Společně se podívejme na klíčové prvky, které tuto učebnu definují.

All-in-One Počítače: Výkon a elegance v jednom

Nová éra výuky se otevírá s výkonými all-in-one počítači, kde žáci mohou snadno přistupovat k digitálním materiálům a spolupracovat na projektech. Tyto multifunkční zařízení spojují výkon s elegantním designem, šetřícím prostor v učebně.

Virtuální realita: Učení jako dobrodružství

Díky virtuální realitě se vzdělávání stává zážitkem. Žáci mohou cestovat časem, zkoumat vědecké jevy a ponořit se do virtuálních uměleckých děl. VR poskytuje nejen znalosti, ale i nezapomenutelné zážitky, které otevírají nové perspektivy.

Robotika: Interakce s budoucností

Robotika je nedílnou součástí výuky, kde žáci mají možnost seznámit se s programováním a řízením robotů. Tato inovativní technologie podporuje rozvoj analytických a kreativních dovedností.

Interaktivní tabule: Více než jen kreslení na tabuli

Interaktivní tabule nahrazují klasické tabule a poskytují nový způsob výuky. Jako učitelé prezentujeme učivo interaktivně, žáci se zapojují do diskuzí a pracují na projektech přímo na obrazovce.

3D Tisk: Vytváření skutečnosti přímo ve třídě

Výuka biologie, chemie a fyziky je interaktivnější díky 3D tisku. Učitelé vytvářejí modely, zatímco žáci mohou tvořit vlastní nápady a sledovat, jak se stávají skutečností přímo před jejich očima.

V naší moderní počítačové učebně vytváříme prostředí, kde se žáci setkávají s inovacemi, které je připravují na svět kolem nich. Tato učebna není jen místem vzdělávání; je to místo, kde se rodí nové myšlenky, kreativita a připravenost na dynamickou budoucnost. Vítejte v učebně, kde inovace spojuje vzdělání!
FOTOGALERIE
Uvodní obrázek na školní galerii 665
Uvodní obrázek na školní galerii 611
Uvodní obrázek na školní galerii 611
Uvodní obrázek na školní galerii 615
Uvodní obrázek na školní galerii 665