ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta
CS
Projekt 2. stupne k 100. vyroci vzniku republiky

Ve středu 7. 11. 2018 se uskutečnil v rámci projektu k 100. výročí vzniku ČSR druhý projektový den, který měl velmi slavnostní ráz. Všichni žáci 2. stupně a jejich učitelé se sešli v aule školy, kde probíhal bohatý dopolední program. Zástupci jednotlivých tříd vystoupili s připravenými prezentacemi - dramaticky ztvárňovali důležité okamžiky naší historie, seznámili nás s osobnostmi našich prezidentů, státními symboly a státními svátky.

Celé dopoledne také příjemně obohatilo pěvecké vystoupení žáků jednotlivých tříd, vědomostní soutěž třídních týmů o naší zemi a ochutnávka cukrářských výrobků české kuchyně spolu se soutěží o nejlepší z nich, na které se podíleli nejenom učitelé, školní jídelna, žáci samotní, ale i jejich rodiče.

Rodičům také velmi děkujeme za to, že přijali pozvání na naši akci a za jejich aktivní zapojení do našeho programu. Ten celé dopoledne moderoval velmi profesionálně pan učitel Brila, kterému za to patří velký dík! A poděkování bezesporu náleží i našim žákům a jejich učitelům, kteří se podíleli na této akci a vytvořili velmi krásnou atmosféru tohoto společného setkání na oslavu naší vlasti.

Mgr. Zuzana Pfauserová  

Fotogalerie
FOTOGALERIE
Uvodní obrázek na školní galerii 639
Uvodní obrázek na školní galerii 611
Uvodní obrázek na školní galerii 671
Uvodní obrázek na školní galerii 608
Uvodní obrázek na školní galerii 615