ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta
CS
Zelená
Podzimní tvoření s rodiči

Dne 2.11. zveme všechny rodiče a děti z mateřské školy na společné odpoledne v naší MŠ od 16:00 do 17:30. V případě hezkého počasí bude na terase připraven tvořivý program v podzimním duchu, v případě špatného počasí proběhne tvoření na třídách.  Materiál na tvoření připravíme my, pokud budete mít zájem ozdobit či dlabat dýně, prosíme, aby jste si dýni donesli. 

Budeme se na vás těšit.

Přidal(a): Alžběta Piklová, 21.10.2022
Barvy podzimu

Během měsíce října jsme děti seznamovali s pravidly třídy. Celý měsíc nás provázela témata: Jak plyne čas, podzimní příroda, jak žili lidé dříve. Pozorovali jsme podzimní přírodu při vycházkách do Rajské zahrady. Seznamovali jsme se znaky podzimu (opadávání a barvení listí, odkvétání květin, podzimní plody). Podpora v poznávání písmen, číslic, geometrických tvarů a přírodnin.

Přidal(a): Alžběta Piklová, 19.10.2022
Halloween párty ve třídě

Milí rodiče,
v naší školce se dne 01.11.2022 (úterý) koná v každé třídě dopoledne Halloween party. Pro děti si paní učitelky připraví soutěže, disco, zábavu. Prosíme, aby děti přišly do tříd už v kostýmech/ maskách (doporučujeme převléknout v šatně). Kreativitě se meze nekladou. 

Těšíme se, s pozdravem Bětka a MarcelaPřidal(a): Alžběta Piklová, 19.10.2022
Září

Září uteklo jako voda a my jsme s dětmi strávili první měsíc. Přivítali jsme se po prázninách a povídali jsme si o našich zážitcích. Vítali jsme nové kamarády, kteří k nám od září začali chodit. Přivítali jsme společně podzim a těšíme se na měsíc říjen.

Přidal(a): Denisa Dobruská, 03.10.2022
1
FOTOGALERIE
Uvodní obrázek na školní galerii 60
Uvodní obrázek na školní galerii 56
Uvodní obrázek na školní galerii 51
Uvodní obrázek na školní galerii 47
Uvodní obrázek na školní galerii 14