ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta
CS
Modrá
Září a nový šk.rok 22/23

Milí rodiče, 

první měsíc v novém školním roce 22/23 máme úspěšně za sebou a s kolegyní Petrou vám chceme poděkovat za spolupráci, protože i díky vám proběhla adaptace dětí na výbornou. Děkujeme. Někdy se objevila slza a pláč, ale věřte, že to je taky součast adaptačního procesu v mš. Jinak jsou děti skvělé a velmi rády tvoří.  

V září si děti nejen hrály, ale také i malovaly a kreslily, tancovaly a zpívaly, seznámily se s hudebními nástroji a taky se nám podařila řízená činnost a tvoření v druhé polovině měsíce, co jste mohli vidět na nástěnce na chodbě vedle třídy. Věnovali jsme se tématům jako např. Cestování po světě, Mám kamarády ze světa, Zvířata kolem nás a Moje vlast, kde žiji. Každý den chodíme ven a neodradí nás ani pár kapek deště. Děti se učí novým pravidlům, respektu nových p.učitelek a především kooperovat s kamarády ze třídy. 

Jak bylo již zmíněno na tř.schůzkach, v září jsem p.učitelce Petře ukázala chod školky a od říjína se vracím k ,,svým dětem" do oranžové třídy. Paní učitelka Larysa byla pro změnu první měsíc na zaučení v oranžový tř. a od říjína je v modrý třídě. Potkávat se určitě budeme taky :-) 

Je tady barevný podzim a všichni se již těšíme co nám nabídne jak příroda, tak každý den v naši školce. 

S pozdravem p.učitelka Miriam :-) 


Přidal(a): Miriam Gaálová, 09.10.2022
Měsíc v modré třídě

Vážení rodiče, adaptační období je za nami. Ikdyž pro některé byl tento první měsíc náročný, všichni jsme to ale zvládli. Užili jsme si spoustu legrace a těšíme se na další dobrodružství.

Přidal(a): Lucie Haklová, 05.10.2022
Zimní čas

Vážení rodiče, blíží se nám adventní čas, s dětmi už zdobíme třídu, čekáme na Mikuláše, čerta i anděla a máme radost ze společného setkání nad výrobou Vánočních věnců a svícnů. Všem přejeme krásný a klidný prosinec Petra a Larysa 

Přidal(a): Petra Tomanová, 24.11.2022
Podzim

Vážení rodiče, v říjnu i listopadu jsme prožili příjemný podzimní čas, proběhlo toho mnoho, narozeniny dětí, podzimní tvoření s vámi, focení, Halloweenská párty, divadlo v MŠ. Věříme, že jste si ho užili společně s námi a děti si odnáší spoustu hezkých vzpomínek. Těšíme se na další společné chvíle paní učitelka Petra a Larysa

Přidal(a): Petra Tomanová, 24.11.2022
1
FOTOGALERIE
Uvodní obrázek na školní galerii 14
Uvodní obrázek na školní galerii 57
Uvodní obrázek na školní galerii 71
Uvodní obrázek na školní galerii 57
Uvodní obrázek na školní galerii 34